News
NVO paslaugų katalogas: suteikti tai, ko negali pasiūlyti verslas PDF Print
15 04 2014. 12:15

NVO paslaugų katalogas: suteikti tai, ko negali pasiūlyti verslas

2014 04 15

 

Nevyriausybinės organizacijos Lietuvoje išgyvena tarpinę stadiją. Viena vertus, jų skaičius kasmet auga, kuriama vis palankesnė įstatyminė erdvė, visuomenė vis daugiau girdi apie jų veiklą ir tikslus. Kita vertus, didžioji dalis NVO diena iš dienos laužo galvą, kaip apsirūpinti finansiškai, nes tiesioginė veikla neatneša pelno. Siekiant pagerinti tokią situaciją, kuriamas NVO paslaugų katalogas - duomenų bazė, kurioje organizacijos gali siūlyti savo prekes ir paslaugas potencialiems klientams. Kaip jis prisidės prie esamos situacijos gerinimo, kalbamės su projekto vykdotoja, VšĮ OSFL projektai direktore Julija Motiejūniene.

 

Read more...
 
Startuoja NVO paslaugų katalogas PDF Print
15 04 2014. 12:09

PRANEŠIMAS SPAUDAI

2014 m. balandžio 15 d.

Startuoja NVO paslaugų katalogas

Nevyriausybinės organizacijos Lietuvoje, ieškančios būdų, kaip sustiprinti save finansiškai, nuo šiol turės daugiau galimybių tą padaryti. Užsiregistravus internetinėje svetainėje www.nvokatalogas.lt, NVO prekės ar produktai taps lengvai prieinami potencialiems klientams.

 

Read more...
 
Konferencija nevyriausybinėms organizacijoms PDF Print
16 10 2013. 13:32

Konferencija NVO atstovams

2013 10 16

„Sėkmės mokykla“, pati būdama socialiai versli organizacija, ragina ir kitas NVO užsiimti socialiniu verslu bei organizuoja konferenciją „NVO – kaip socialinis verslas“.

Read more...
 
Kviečiame registruotis į mokymus „"NVO kaip socialinis verslas - kūrimas, plėtojimas ir pardavimų skatinimas“ PDF Print
30 09 2013. 13:26

VšĮ „OSFL projektai“ įgyvendina projektą „NVO paslaugų katalogas“ remiamą pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programą ir kartu su VšĮ „Sėkmės mokykla“ kviečia  visas norinčias NVO į mokymus  "NVO kaip socialinis verslas - kūrimas, plėtojimas ir pardavimų skatinimas“. Mokymai NEMOKAMI ir skirti tiek jauniems NVO aktyvistams, tiek ilgametėms organizacijoms.

Read more...
 
Kviečiame į mokymus nevyriausybinėms organizacijoms. PDF Print
22 09 2013. 13:23

2013 09 22

VšĮ „OSFL projektai“ kartu su VšĮ „Sėkmės mokykla“ kviečia prisijungti prie startuojančių mokymų  "NVO kaip socialinis verslas - kūrimas, plėtojimas ir pardavimų skatinimas. Mokymai skirti tiek jauniems NVO aktyvistams, tiek ilgametėms organizacijoms.

Siekiant užtikrinti kokybiškumą ir praktinį efektyvumą, dalyvaujančios NVO atstovams mokymai bus individualūs (NVO prašomos deleguoti iki 5 atstovų). Mokymai yra pirmojo Lietuvoje NVO projekto "NVO paslaugų katalogas" dalis.

 

 

Read more...
 
Pradedame įgyvendinti projektą „NVO katalogas“ PDF Print
20 01 2013. 13:19

2013 01 20

Viešoji įstaiga “OSFL PROJEKTAI” pradeda įgyvendinti projektą „NVO paslaugų katalogas“.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

Page 1 of 5
LietuviškaiEnglish

Search

Apklausa

Ar įveiksime krizę?