Pradedame įgyvendinti projektą „NVO katalogas“


2013 01 20

 

Viešoji įstaiga “OSFL PROJEKTAI” pradeda įgyvendinti projektą „NVO paslaugų katalogas“.

Projektas skirtas Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, įgyvendinimui.

Projekto tikslas – Pakelti NVO konkurencingųmą Lietuvos rinkoje, iškeliant jas kaip lygiavertes partneres pelno siekiančioms įmonėms, o, galbūt, netgi, papildančias rinką naujomis paslaugomis, kurių pelno siekiančios organizacijos dėl įvairių priežasčių neteikia, ir taip stiprinti NVO finansinį savarankiškumą.

Projekto metu bus siekiama sustiprinti “OSFL PROJEKTŲ” ir kitų NVO institucines ir žmogiškąsias kompetencijas. Bus sukurta erdvė, kurioje bus kaupiama ir atnaujinama informacija apie Lietuvoje esančias NVO ir jų teikiamas paslaugas.Ši informacija nebus baigtinė, o nuolat papildoma, atvira ir prieinama visiems: tiek ieškantiems informacijos apie NVO teikiamas paslaugas, tiek pačioms NVO, norinčioms paskelbti apie save ir pritraukti klientų.

Šiuo projektu, bus siekiama padidinti NVO viešumą nacionaliniu mastu, informuojant apie naujai sukurtą NVO duomenų ir teikiamų paslaugų bazę, skatinant joje ne tik lankytis, bet ir pačioms NVO registruotis ir būti matomoms bei žinomomos.

Dalyvauti projekte bus kviečiamos nacionalinės bei regioninės NVO.

Daugiau informacijos :

VŠĮ OSFL PROJEKTAI

Direktorė: Julija Motiejūnienė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

NVO paslaugų kataloas

 
LietuviškaiEnglish

Paieška

Apklausa

Ar įveiksime krizę?