Paslaugos

Renginių organizavimo paslaugos

Padėsime organizuoti Jūsų renginį mūsų administruojamo pastato erdvėse - konferencijų salėse ar jaukiame kiemelyje, Parūpinsime audio, video, multimedia projektorių ir kitą reikalingą įrangą sėkmingam renginio organizavimui.

Renginių organizavimas

Didžiojoje konferencijų salėje, kurios plotas yra 112 kv.m. Maksimalus vietų skaičius 80. Salėje yra stacionarus multimedia projektorius, kompiuteris, garso aparatūra, skaidrių projektorius, ekranas, stacionarios rašomosios lentos ir kita įranga. Minkštos kėdės prireikus gali būti su individualiais atlenkiamais staleliais. Salėje veikia bevielis internetas. Yra geriamo vandens aparatas bei galimybė išsivirti kavos ir arbatos. Pro langus galima pasigrožėti nuostabiais senamiesčio vaizdais.

Mažojoje konferencijų salėje, kurios plotas 37,50  kv.m. Maksimalus vietų skaičius 20. Aplink didelį posėdžių stalą patogiai ant minkštų kėdžių  gali susėsti 16 žmonių. Salėje yra pakabinamas ekranas, nešiojama rašomoji lenta, senovinis rašomasis stalas bei knygų spinta. Salėje veikia bevielis internetas. Yra galimybė išsivirti kavos ir arbatos.  Pro langus galima pasigrožėti Didžiosios gatvės vaizdais.

Vidiniame pastato kiemelyje, kurio plotas 300 kv.m. Kiemelyje yra galimybė įsijungti aukštos įtampos prietaisus apšvietimui, įgarsinimui. Kiemelis yra rakinamas, apsuptas įspūdingų pastatų ir senamiesčio atmosferos.

Taip pat žiūrėkite

Partneriai ir draugai